web analytics

Saç Boyamanın İncelikleri

Saç Boyamanın İncelikleri

Saçlarınızı evde tek başınıza boyuyorsanız, en iyi rengi yakalamak için saç boyanızın kullanma talimatları dışında önerilerimize de kulak verin…

İşte saç boyamanın incelikleri..

En İyi Renk İçin: Öndeki tutamlar saçın en geçirgen kısımlarıdır. Bu nedenle saçın diğer kısımlarına oranla, boyayı daha çabuk emerler. Saçınızı boyarken boyayı ilk önce arkadaki bölümlere uygulayarak renk tonlarının oluşmasını engellersiniz.

Açık Tonlar İçin: Doğal sarışınların ön tutamları güneş ışığının etkisiyle normal renklerinden daha açık tonlardadır. Saç renginizi açmayı düşünüyorsanız ilk önce öndeki tutamları daha sonra arkadakileri boyayın. Böylece saçlarınızda doğal bir etki yaratabilirsiniz.

Dip Boyası İçin: Boyanızın yarısını boyası çıkmış diplerinize sürün. Parmak uçlarınızı kullanarak iyice yayın ve fazlalığını atın. Ancak renk farklı olmaması için artan boyayı kullanarak yeni bir kimyasal süreç başlatmayın.

İstediğiniz Sonuç İçin: Saç renginizin istediğiniz gibi olması boyama işleminin doğru zaman aralığında yapılmasına bağlıdır. Bu yüzden önerilen zamanı geçirmeyin.

Bu Yazıyı Begenin
Sosyal Ağlarda Paylaşın

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Devamını oku:
Muz Kabuğunun Faydaları Nelerdir?

Muz Kabuğunun Faydaları...

Peptik Ülser Nedir, Belirtileri, Diyeti, Tedavisi ve Komplikasyonları

Mide asidi ve...

A Vitamini Eksikliği Nedenleri, Belirtileri ve Tedavisi Nedir?

A Vitamini Eksikliği...

Sigara Uykusuzluk Yapar mı ?

Sigara Uykusuzluk Yapar...

Kapat