web analytics

Onkologlar Kazayla Buldu 48 Saatte Kanseri Öldürüyor!

Onkologlar Kazayla Buldu 48 Saatte Kanseri Öldürüyor!

Onkologlar Kazayla Buldu 48 Saatte Kanseri Öldürüyor!

Son zamanlarda, bir grup Kanadalı bilim adamı, kanseri doğal olarak ve yan etkileri olmadan sadece 2 gün içinde öldüren etkili bir bitkinin olduğunu keşfetti! Bilim insanları 2009 yılından bu yana karahindiba türünün kansere karşı etkilerini inceleyen Windsor Üniversitesi’nden müthiş haberler geldi. Bir onkolog, karahindiba kökü çayıyla kanser riskinin daha düşük olduğunu kanıtlayan bir proje yaptı.

“Bu projeye başladığımızdan beri, karahindiba kök özünden çıkıp laboratuarda bir çok insan kanseri için kullanabildik. Laboratuarda, lösemi hücreleri, kolon kanseri ve pankreas kanseri ve kronik miyelomonositik lösemiye karşı etkinliğini gözlemledik. Karahindiba kökü, sağlıklı hücrelere zarar vermeden onlara son derece güçlü bir etki yaptığını keşfettik. Ayrıca, çalışmalar, insan kanseri hücrelerine nakledilen farelerin etkinliğini doğrulamıştır, “.

Karahindiba kökü özütü, 2015 yılından beri insan denemeleri için onaylandı ve lenfoma ve löseminin tedavisinde araştırmanın ilk fazında. Üniversitedeki biyokimyacı ve araştırmacılardan birisi olan Dr. Sciarra Pandi, özü, ölümcül hastalığa karşı en etkili doğal ilaçlardan biri olarak kabul ediyor.

O NASIL ÇALIŞIR?

Ekstrakt kanser hücrelerinde apoptoz indükleyerek çalışır. Daha basit terimlerle, kanser hücrelerini sağlıklı hücrelere herhangi bir zarar vermeden intihar eder. Araştırma hala başlangıç aşamasında olmasına rağmen, çok potansiyel gösterdi ve gelecekteki tedavinin temelini oluşturabilir.

Bu Yazıyı Begenin
Sosyal Ağlarda Paylaşın

Etiketler:

Yorum Yaz

CLOSE
CLOSE
Daha fazla SAĞLIK HABERLERİ
İşte en ölümcül kanserin ilk belirtisi!

İşte en ölümcül kanserin ilk belirtisi!

Doktorlar bile bu küre şaşkın!

Doktorlar bile bu küre şaşkın!

42 yıllık aktar sahibi bütün hileleri anlattı, vatandaşı uyardı

42 yıllık aktar sahibi bütün hileleri anlattı,...

Kapat