web analytics

Mermer gibi bir Cilt için PATATES SUYU

Mermer gibi bir Cilt için PATATES SUYU

Mermer gibi bir Cilt için PATATES SUYU

Patates, vücudunuzu dinç ve güçlü tutup size sağlık verdiği gibi cildinize de oldukça iyi gelecek bir besindir. Vitamin A, Vitamin B, Vitamin C, fosfor, potasyum, karbonhidrat, kalsiyum ve magnezyum açısından oldukça zengin olan patates, aynı zamanda antioksidan olma özelliği gösteren bir besindir. Patates suyu içmek bağışıklık sisteminizi güçlendirerek vücudunuzdan zararlı toksinlerin atılmasını sağlayacak böylece cildiniz daha sağlıklı bir görünüm elde edecek.

PATATES SUYU NASIL UYGULANIR?

İki patatesi rendenin en ince bölümünde rendeleyin. Suyunu sıkın ve bununla yüzünüzü yıkayın. Geriye kalan posasını gözaltlarına ve burun üzeri de dahil olmak üzere yüzünüze yayın. Cilde yapışıyor, düşmüyor, rahatlıkla işinizi yaparken yüzde duruyor.

Yarım saat sonra yüzünüzü temizleyin, pürüzssüz ve mermer gibi bir cildiniz olacak. Sivilceyi engelliyor, ciltteki kırmızılıkları ve gözaltı morluklarını yok ediyor. Burun üzerini tertemiz yapıyor. Dinlenmiş bir görünüm veriyor. Özellikle dışarı çıkmadan evvel yapılınca , sanki yüze pudra sürmüş gibi oluyor. Bunu hergün yapmak çok faydalıdır

Bu Yazıyı Begenin
Sosyal Ağlarda Paylaşın

Etiketler:

Yorum Yaz

Devamını oku:
Radyasyon Ne Kadar Kalıcı

Radyasyon Ne Kadar...

Emzirme Ne Zaman Olmalı ve Ne Kadar Sürmeli

Yeni doğan bebekler...

Bit Nedir Neden Bitleniriz Bitlerden Nasıl Kurtuluruz

Tüp Bebek Tedavisinde Sık Sorulan Sorular

Tüp Bebek Tedavisinde...

Kapat