web analytics

Gebelikte Giyim

Gebelikte Giyim

Pantolonunuzun düğmesini ilikleyemediğiniz ilk günden itibaren gebelik giysileri giymeye başlayabilirsiniz. Bol ve elastik beli varsa,normal kıyafetlerinizi de giyebilirsiniz. Dar kıyafetler bebeğinize zarar vermez

ancak kilonuz arttıkça nefes alma güçlüğü ve halsizlik hissedebilirsiniz.

Göğüsleriniz büyüdükçe eski sutyenleriniz kullanılmaz hale gelir ve üzerinize iyi oturan, destekleyici bir sutyen gebelik sırasında son derece önemlidir.İç çamaşırlarınızda daima pamuklu ürünleri tercih edin.

Sıcak tutan kumaşlardan yapılmış giysiler gebelikte pek uygun olmaz. Çünkü metabolizmanıza bağlı olarak artık sıcağı eskisinden daha fazla hissedeceksiniz. Pamuklu kumaştan yapılmış hafif,esnek,bol giysiler en uygun seçimdir. Açık renkli, seyrek dokulu giysiler serin kalmanızı kolaylaştırır.Hava soğuduğunda kat kat giyinmek idealdir. Sıcak bastığında ya da kapalı yerlere girdiğinizde bazılarını çıkarır, dışarı çıktığınızda giyersiniz.

Tabanının iki katı yüksekliğinde topuğu olan ayakkabılar,sırtınız için tehlikeli olabilecek düz veya yüksek topuklu ayakkabılardan daha uygundur.Deri gibi doğal malzemeden yapılmış ayakkabılar,ayaklarınızın havasız kalmasını önleyecektir.

Bu yazı gebelikte giyim, gebelikte giyim nasıl olmalı, hamilelikte giyim, hamilelikte giyim nasıl olmalı, hamilelikte giyinme, hamile giyim, hamile giysileri, gebelikte nasıl giyinilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

gebelikte giyim, 18HAFTALIK GEBELİK, gebelik giyim, gebelik giyim ltko, gebelikte giyim hakkýnda bilgi, gebelikte giyim nasıl olmalıdır, gebelikte ofiste nasıl giyinilir

Bu Yazıyı Begenin
Sosyal Ağlarda Paylaşın

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

CLOSE
CLOSE
Devamını oku:
Nöroblastom Kanseri Nedir, Belirtileri, Nasıl Anlaşılır ve Tedavisi

Nöroblastom adrenal bezin,...

Göz Kaşıntısının Nedenleri ve Tedavisi

Göz kaşıntısı çok...

Ayaklarda Karıncalanma Ve Yanma Hissinin En Önemli Nedenleri

Çoğu kişi başına...

Bebeklere Zencefil Verilir mi?

     ...

Kapat