web analytics

Beyaz Akıntı Nedir

Beyaz Akıntı Nedir

Genç kızlarda ve bluğ çağına girerken kansızlık, zayıflık, hazımsızlık, sınır bozukluğundan dolayı adetten iki iç gün önce veya sonra beyaz akıntı görülebilir.

Bu akıntı önceleri yumurta akı şeklinde iken tedavi edilmezse daha sonraları yeşil, sarı ve pis kokulu hale dönüşerek ud yerinde kaşıntı yapar.

BEYAZ AKINTI TEDAVİSİ
Öncelikli olarak hastalığı neden olan sebebler ortadan kaldırılmalıdır. Hastalık geçene kadar güneşli saatlerde açık havada yorulmadan kısa yürüyüşler yapılmalıdır. Alkol, sigara, pastırma, sucuk, tulum ve kaşar peyniri yememeli, cinsel temastan tedavi süresince kaçınılmalıdır.

Bu yazı beyaz akıntının nedenleri, beyaz akıntı hamilelik belirtisimi, beyaz akıntı neden gelir, beyaz akıntı gelmesi konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

beyaz sıvı neden gelir, beyaz akıntı nedir, kadın hastalıkları akıntı bitkisel çözüm, beyaz akıntı adet belirtisimi, beyaz akıntı neden gelir, beyaz akıntı gebelik belirtisimi, beyaz akıntı bitkisel tedavi, beyaz sıvı gelmesi, kızlar beyaz akıntı için çözüm, beyaz aknt neden gelir

Bu Yazıyı Begenin
Sosyal Ağlarda Paylaşın

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

CLOSE
CLOSE
Devamını oku:
Spiral Nedir, Nasıl Takılır, Yan Etkileri Var Mı?

Spiral nedir?Spiral; rahim...

Prof. Dr. Karatay: Her gün 30-40 zeytin tüketin

Prof. Dr. Karatay:...

LDL Ve HDL Normal Değeri Yüksekliği, Normal Kolesterol Kaç Olmalı?

Kolesterol, karaciğer tarafından...

Organik Saç Ekimi Sonrasında Kafa Derisinde İz Kalır mı?

Saç yapısı hem...

Kapat